Handy Heater – názory, komentáře, cena, kde koupit

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Handy Ohřívač je přenosný ohřívač, který se rychle ohřívá prostor, a jak je uvedeno výrobcem a potvrzeny uživatelům umožňuje ušetřit na účty za vytápění.

Produkt má následující výhody:

 • připojení do zásuvek, vertikální nebo horizontální (otáčející se zástrčkou).
 • Kompaktní a praktická pro cestování.
 • Snadno a rychle zahřeje.
 • Energie 350 wattů.
 • nastavitelný termostat.
 • Programovatelný 12 hodin časovač.
 • Auto-off timer
 • Tichý provoz.
 • Uvolní náměstí.
 • zahřeje na 23 metrů čtverečních.

Ohřívač má skvělé vlastnosti. Pro kompaktní zařízení působivé nastavení nízké a vysoké úrovni ventilátorem, časovač a dobrou teplotní rozsah.

Prodané v následujících zemích:

Obsah

 1. Přehled Handy Heater
 2. design
 3. Návod k použití
 4. Recenze od reálných uživatelů
 5. Kde koupit, kolik?
 6. OL>

  Přehled Handy Heater

  ntibiotic cpue coe up1 1 Handy Heater  názory, komentáře, cena, kde koupit

  Handy ohřívač je elektrický ohřívač, který může vytápět místnosti do velikosti 23 metrů čtverečních. Díky digitálnímu časovači, regulací teploty a vestavěnou ochranu před přepětím připojení k libovolné síťové zásuvky. Produkt bude ohřívat prostor a ušetřit peníze nákladů na topení.

  Přenosné radiátory nejsou nový koncept, a prodával v obchodních domech nebo jiných maloobchodních prodejen se širokým výběrem velikostí a možností tvorby cen. Taková zařízení jsou populární, protože vytápěcí systémy z mnoha domů nebo nemůže vyrovnat s mrazy a nedávají dostatek tepla, nebo jsou nehospodárné pro krátkodobé použití.

  Toto zařízení je poměrně malý a má kapacitu 350 wattů. Ačkoliv výrobek může vytápění místnosti o rozloze 23 metrů čtverečních (velikost standardní pokoj), se považuje za vhodnější pro malé prostory jako jsou koupelny, Pobočka kanceláře. Také je vhodné vzít na výlet ve stanech, vlaky, bude nezbytný vůz toto zařízení.

  Handy Heater vyzařuje teplý vzduch, který se cítí a voní stejně jako sušič vyfukuje vzduch. Výchozí zařízení je nastavena na 30 stupňů Celsia, zatímco rychlost je nastavena na vysoké úrovni. Uživatel může nastavit teplotu od 15 do 33 stupňů Celsia a nastavit rychlost vysoká nebo nízká. K dispozici je časovač, který umožňuje jej nakonfigurovat pro 1-12 hodin.

  ntioxidnt bnn berrie1 Handy Heater  názory, komentáře, cena, kde koupit Vzhledem k termostatu v noci, můžete nechat přístroj bez strachu, že bude „rána“ mnoho kilowattů elektrické energie.

  Kompaktní design je ideální pro kanceláře, terasy, koupelny, hotely, kempy, sklepy, garáže a další. V rámci tohoto procesu je zařízení zůstává chladný na dotek.

  Konstrukce Handy Heater

  Inteligentní, inovativní výrobce konstrukce Handy Heater prohlašovat jeho výrobek má kompaktní rozměry, ale ve stejnou dobu, vysoký výkon díky izolační konstrukci Thermo-Ceramic.

  V provedení, jak je uvedeno, je vytvořen nastavitelný termostat pro řízení teploty. Cirkulaci vzduchu ventilátorem s dvěma rychlostmi. Displej digitální teploty a časovač zapnutí / vypnutí pro zlepšení použitelnosti.

  Návod k použití Handy ohřívač

  v krabici se na tento produkt vložené instrukci, která poskytla návod na provoz tohoto zařízení.

  1. Pro montáž ohřívače s výhodou na stěnu.
  2. vždy připojit ohřívače přímo do zásuvky ve zdi. Nikdy nepoužívejte prodlužovací kabel nebo napájecí kabel.
  3. Z ohřívače horký vzduch vychází ven. Aby nedošlo k popálení, nenechte holé kůže být v těsné blízkosti vedle běžící stroj.
  4. udržujte hořlavé předměty, například nábytku, polštáře, lůžkoviny, papíry, oblečení a záclony ve vzdálenosti menší než jeden metr od obou stranách topného tělesa.
  5. Tento spotřebič není určen pro použití v oblastech s vysokou vlhkostí vzduchu.
  6. Nikdy neinstalujte přístroj tam, kde by mohl spadnout do vany nebo jiných podobných místech.
  7. vhodné pro vnitřní použití.

  Kde koupit, kolik Handy ohřívač?

  V běžných obchodech takový výrobek obtížné koupit, a pak se za zvýšenou cenu (cca 30 – 50 dolarů za jednotku). Můžete ušetřit peníze tím, že nařídí produktu v internetovém obchodě.

  Chcete-li objednat, stiskněte zelené tlačítko (umístěné níže) a vyplnit formulář zpětné vazby. Po celý den si bude kontaktovat úložiště a upřesnit některé detaily objednávky.

  , vodní doprava je prováděna několika poštovních služeb (můžete si vybrat nejvhodnější pro vás), a trvá 2-5 dní. Na dobírku.

READ  Awaderm Eye - názory, cena, kde koupit, lékárna, je to stojí za to, krém?
Anežka Marešová
About Anežka Marešová 137 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.