MagnuFuel – názory, cena, kde koupit, lékárnu, je to za to?

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Není to tak dávno, tam byl novinkou v oblasti automobilové techniky, které by podle výrobců a prodejců, může snížit spotřebu paliva. Říká se tomu MagnuFuel Aby se nestali obětí ke koupi nepotřebného produktu, je nutné si přečíst recenze o tom na různých internetových zdrojů.

Ekonomický palivo MagnuFuel: & nbsp; Není ani pravda

Téměř každý řidič chce, spotřeba paliva je nižší a vzdálenost průchodu se nezvýšila, a že výkon motoru neklesla. Je to možné? Výrobce ekonomizéru MagnuFuel tvrdí, že je to možné.

Výhody MagnuFuel zařízení je následující: H4>

 • V průměru, v závislosti na různých značek a typů vozidel, spotřeba paliva je snížena o 20%.
 • Motorové díly jsou chráněny proti nízké kvality paliva.
 • Zvyšuje životnost (mtbr) stroj motor.

Jak MagnuFuel

MagnuFuel zařízení je uspořádáno tak, že se dvojice magnety, který je MagnuFuel, má vliv na palivo. Navíc tyto magnety vytvářejí silné magnetické pole, které rozbije jednotky uhlovodíkových sloučenin, které palivo hoří rychleji.

gricuture bur coe up1 MagnuFuel  názory, cena, kde koupit, lékárnu, je to za to? Magnetické pole tlačí molekuly od sebe, takže se nasytí kyslíkem (O2) ze všech stran a veškeré palivo hoří bez zbytku. Tím se zvyšuje úspory.

Dohadovaly pozitivní a negativní názory Ful zdarma

K dispozici jsou falešné recenze zveřejněné na uspořádání závodníků nebo majitelé čerpacích stanic, ale existuje reálné. Zahrnovat hlavu a studovat, jak věci fungují ve skutečnosti:

 1. Magnetické zařízení jsou skutečně schopny rozdrtit jednotky, molekul látky. To využívá princip jaderného reaktoru nebo LHC miniaturizace.
 2. Palivo pro vozidla, ať už benzínu nebo nafty je izolátor (látka, která špatně vede elektřinu). Driver-fyzik vypočítal, že za účelem obnovy, rozdrtit a řídit molekuly je potřeba budovat obrovský magnet, asi 15 pater na výšku. A za tímto magnetem nést mezeru molekul, které vyžadují ještě větší moc. Malé magnety, které mohou mít vliv na molekuly paliva v důsledku relativně malé hmotnosti benzín nebo nafta, která prochází skrze ně.
 3. Také odborníci tvrdí, že magnetické pole může ovlivnit nečistoty obsažené v palivu. Proto je MagnuFuel zařízení může prodloužit životnost motoru.
 4. OL>

  V klipu prokáže, že zařízení vyvinuté automobilky General Motors. Ale proč takové zařízení, které nejsou nastaveny na výrobu svých vozů, mohlo by to být pro zvýšení rating auto prodeje? Odpověď je jednoduchá: tyto prostředky jsou zakázány ve Spojených státech v důsledku mírně rostoucími emisemi CO2 (ale tam je verze, která jsou hlavními akcionáři společnosti General Motors i majitelé ropných společností – to není rentabilní snížit spotřebu ropy) .

  Nemovitý revize MagnuFuel h4>

  Ekonomizér byl zakoupen speciálně pro experiment. Byl úspěšně nainstalován do systému stroje. Během operace o měsíc později , došlo ke snížení spotřeby paliva o 25% (od 7 litrů na 5,5 litru na 100 km).

  Z výše uvedených informací jsme k závěru, že s novými elektronickými zařízeními nemají honit, pokud jste si jisti, že kupujete originální zařízení. Pokud opravdu funguje tato zařízení by bylo významné plus pro řidiče a méně pro dealery paliva.

  objednat pouze originální výrobky!

  gricuture bur cooking1 MagnuFuel  názory, cena, kde koupit, lékárnu, je to za to?

READ  Move&Flex pro spoje - oficiální místo, koupit hned, recenze, cena
Anežka Marešová
About Anežka Marešová 137 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.