PsoriControl-negativní komentáře, recenze, cena, oficiální internetové stránky

PsoriControl-negativní komentáře, recenze, cena, oficiální internetové stránky
PsoriControl-negativní komentáře, recenze, cena, oficiální internetové stránky
[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Fototerapie, strava, léky, olej PsoriControl

2 PsoriControl negativní komentáře, recenze, cena, oficiální internetové stránky

Psoriáza nebo lupénka – onemocnění neinfekční, systémové, ovlivňuje nejen horní vrstvy pokožky a nehtů, kloubů, a dokonce i plíce. Ale tento fakt proč, že zůstává pozadu, a všechny síly člověka řítí k boji proti vnějším projevům lupénky. Bohužel, toto je snadno vysvětlit. Tělo krustě papuly

zanícené, což způsobuje okolní hmotu emocí -. Ze soucitu ke znechucení

Žádná z těchto pocitů nejsou kompatibilní s normálním životem. Je již známo, že příčinou lupénky je diabetes, alergie, lupus, hemolytická anémie stává autoimunitní poruchy těla, což je podmínka, kdy imunitní systém není schopen rozpoznat „nativní“ buňky a útočí na vlastní tělo.

Symptomy a léčba psoriázy PsoriControl

Psoriáza nelze zaměňovat s jiným dermatóz. Červeno-růžové papuly splývají a plaky tvoří pokryté vrstvou stříbřitých šupin. Tato vrstva se snadno odstranit, ale pod odhaluje tenká neorogovevshey kůže vynořuje se kapky krve, tzv „krve rosy“. Jedná se o běžné příznaky psoriázy. Ale neměli bychom si odpočinout, protože nemoc má mnoho podob – Pustulární, kapkovité, atypický, hřebík. Takže byste měli začít s návštěvou dermatologa.

Pokud se rozhodnete opustit doktor „na později“, si uvědomit, že:

terapie by měly být začleněny, v ideálním případě tak jednoduché a levné. Při hledání možného „všelék“, je důležité nezapomínat na zdravý rozum – Goulard a moči kojence pomoci, ale škody silách dva účty. Pokud se jedna metoda nepomůže, pak se půl roku pauzu, a teprve potom začne novou léčebnou kúru. Tento režim umožňuje provádět srovnávací analýzu – to, co funguje, a co -. Ne

Změna klimatu, alkohol, kouření, dlouhodobé namáhání, dlouhodobé používání chemicky syntetizovaných léků, rychlé občerstvení, trauma na pokožku nebo náhlém přerušení hormonální terapie. – všechny tyto faktory mohou vyvolat opakování psoriázy

Léčba léky PsoriControl

Masti, pasty, náplasti na bázi vazelíny, mastnoty, naftalenu, směsí rostlinných olejů, kyselina salicylová. byl jmenován v mírnějších fázích psoriázy. Poskytují uklidňující a protizánětlivé účinky, odstranit odlupování a svědění.

Tar mast na bázi: Vishnevsky masti, masti, masti intraalveolar síry dehtu. Používá se s rozsáhlými lézemi na kůži. Složení dehtu (jalovec, borovice,

bříza, uhlí) jsou látky, které inhibují nekontrolovaný růst kožních buněk. Masti ničí bakterie a viry, urychlují hojení ran. Mají silný nepříjemný zápach, takže jejich aplikace v noci lépe.

Hormonální krémy (na bázi kortikosteroidů): lorinden, akriderm, elokom, sinalar, zejména silné – dermovate. Dát rychlý výsledek, ale proto, že z mnoha vedlejšími účinky jsou přiřazeny pouze v období zhoršení nebo během exsudativní formu lupénky. Nežádoucí účinky – druhotné infekce, křečové žíly, vypalování, alergická dermatitida, ztenčení kůže, alopecie

.

sedativa:. léky léky brom, vápník, chlorpromazin, tisercinum, trioxazine, seduksen, na bázi rostlin levzei, Eleutherococcus, Rhodiola rosea

Antihistaminika: suprastin, tavegil, fenkarol, ketotifen. Pro relativně krátkých kurzech 7-14 dnů, jako příčina návykové.

Vitaminy:.

20 3 PsoriControl negativní komentáře, recenze, cena, oficiální internetové stránky

, B12, B6, C, D, E

Fototerapie nebo fototerapie

se používá především v pokročilém stadiu nebo exsudativní psoriázy. Ultrafialové záření potlačuje aktivitu T – lymfocytů, které, vzhledem k selhání imunitního útoku kůže a vyvolat vzhled charakteristického vyrážky. Pomocí následující typy léčby:

READ  Black Mask - názory, cena, kde koupit, lékárnu, je to za to?

střední vlny terapie UV-B (vlnová spektrum použité). záření prochází epidermis a inhibuje aktivitu keratinocytů -. Buňky, rychlé dělení, což vede k tvorbě plaque

Daleko infračervené záření UV-A (vlnová spektrum). záření může dostat do podkožního tuku.

Selektivní fototerapie (rozsah AB). je přiřazen stacionární a regrese etapách. Dlouhé vlny ovlivňují buněk dermis, střední vln do epidermální vrstvy kůže.

Fototerapie ve většině případů dobře snášena pacienty, poskytuje v kombinaci se kombinovaná terapie vynikajícími výsledky. Ale jsou tu i rizika, mezi něž patří: UV úpal, rychlé stárnutí kůže a časté používání zvyšuje pravděpodobnost melanomu.

Mud terapie a hydroterapie

Mud. poskytuje dobré výsledky léčby černé moře bahno a solankou: terapie v Ázerbájdžánu, bláto na Mrtvého moře. Není-li

žádný čas ani finanční možnosti navštívit přírodním územím, to je zpracované ve specializovaných zdravotnických zařízeních. Pro léčbu psoriázy sirovodíku, rašeliny a bahna bahna. Po dokončení celý kurz můžete očekávat:. Zmizení (částečné nebo úplné) psoriatických plaků, snížení svědění a zánětu, zlepšuje mikrocirkulaci krve

Vodoléčba. Salt, soda a bylinné koupele jsou v domácnosti, spíše minerální a suché uhličité koupele pod dohledem zdravotnického personálu. Existuje několik sanatorií se specializují na léčbu lupénky. Je to: “Saki”, “Hot key”, “belokurikha”, “Elton”, “Sergiev minerální voda”, etc

.

Lidové léky

Recept na bázi dehtu H4>

Smíchejte březový dehet a čistý alkohol, v poměru 1: 1 (zde by měla být asi Cup). Směs léčit postiženou oblast dvakrát denně. Nalít zbytek večera v teplé lázni a namočte v něm po dobu nejméně jedné hodiny.

Recept na koupel h4>

Po kůže se paří, kartáč na postiženou oblast Kartalin (nehormonální založené mast tuk). Dušená dál. Na samém konci smýt mast s vodou, který se sterilizoval koupelové kartáče, jemně škrábání napařené vločky. Znovu Domácí tato místa namazat tenkou vrstvou Kartalin. Příští den deska bledá, téměř svědí a pomalejší růst. Postup by měl být proveden alespoň 2 krát týdně po dobu 2-4 měsíců.

Komplikované recept h4>

4 1 PsoriControl negativní komentáře, recenze, cena, oficiální internetové stránky

Krok 1: smíchat březový dehet + salicylovou alkoholu + rakytníkový olej ve stejném poměru. Míchejte, dal na desce s tlustou vrstvou. Horní kryt s polyethylenem a bezpečné s obvazem. Udržovat dvě hodiny, poté opláchněte pod sprchu.

Krok 2: 5 lžic vlaštovičník brousit a vyplnit smaltované hrnce. Nalít sklenici nerafinovaného olivového nebo slunečnicového oleje. Dát na oheň a přiveďte k varu. Vaří se po dobu 10-15 minut na mírném ohni. Chladný. Poté, co aplikace pro mazání plak směsí. Nenamãejte po dobu několika hodin.

Recept na koupel h4>

Zkontrolujte vývar: 0,5 kg suchého kořene moruše na 10 litrů vody. Vaříme na mírném ohni po dobu 2-3 hodin. Přidal se k lázni. Pokud nechcete kopat kořeny, si můžete udělat odvar z listů v poměru: 1 kg listů na 6 litrů vody. Vaří se po dobu 20 – 30 minut. Nalít do vodní lázně.

Dieta pro psoriázy

Každá odchylka od vyvážené stravy může vést k recidivě. Existuje několik pravidel, které musí lidé trpící psoriatické onemocnění:

Kontraindikován:. citrus, med, kakao, mléko, cibule, česnek, křen, zelenina, ovoce a bobule červená, vejce, houby

READ  GenBrain - názory, cena, kde koupit, lékárna, je to za to?

orientace -. Vařené a dušené pokrmy, vyhnout se smažené, pikantní a mastné potraviny

jíst často, ale malé porce. Nyní na vrcholu popularity stravy “5-2”. Pět dní jíst, co chce (viz str. 1,2), ale pak zařídí pro dva dny (kefír, Apple, zeleninové), kdy se denní příjem potravy méně než 500 kalorií. Tato dieta je ideální pro lidi, kteří trpí lupénkou.

Žádoucí pravidelné čištění tlustého střeva:

 • klystýr vody, zředí citronová šťáva (soda, manganistan draselný, bylinné výtažky);
 • 2-3 Apple v dopoledních hodinách, na lačný žaludek (snídaně 3 hodiny);
 • 2 polévkové lžíce. otruby pít vodu, vzít 3x denně;
 • projímadlo balzámy:. Sušených meruněk + sušené švestky + listy Senna + medu

Síla stromu moruše

a ropy, a kapky PsoriControl vychází z koncentrátu z ovoce a kůry moruše. Mulberry byl známý pro své jedinečné vlastnosti: plody jsou bohaté na vitamíny A, B1, K, PP, B3, kůry a listí mají antiseptické a protizánětlivé účinky. Není divu, že je housenka bource morušového regales listy tohoto stromu vytvořit jejich dokonalé kuklu.

Můžete napsat hodně o léčivé vlastnosti, ale příběh, který před rokem se stalo kolem a byl převyprávěl, které nám svědek, odhalit jejich nejlepší:

Tento příběh může být jen stěží nazvat fiction, pokud víte, co bohaté chemické složení ovoce, kůry a listů tohoto stromu. Rutin, citronové a kyseliny jablečné, esenciální oleje a taniny, množství stopových prvků, pantothenovou a kyseliny listové. A mnoho, mnoho dalších neméně cenné účinné látky, zlepšuje krevní oběh, obnovení a hojení pokožky.

Důležité! Informace pro ty, kteří byli četl na fórech negativních hodnocení PsoriControl. Pokud si chcete koupit kvalitní produkt na přírodní bázi, pak nejdou na webové stránky trvání. Jsou krásně zdobené, ale za nimi je podvod nebo podvod, koupit olej PsoriControl pouze na oficiálních stránkách.

Olej PsoriControl

olej obsahuje komplex rostlinných složek antiaritmicheskogo kroků:

 • Gryzhnika vyhladit. Rostlina patří jedovaté (alkaloid Paronyan), takže lokální aplikaci inhibuje aktivitu keratinocytů, rychlé dělení, což vede k tvorbě psoriatických plaků.
 • Oleoresin cedr, modřín, jedle. Výtažek – nejsilnější protizánětlivý. Při denním používání 10-20% roztok (externě) po třech týdnech je psoriáza, dojde k dlouhodobé remisi.
 • Koncentrát Chagasova nebo bříza houba. V lékařství, který se používá výtažek z houby – Befungin netoxické látky, která má stimulační účinek na nervový a humorální soustavy. Používá se jako efektivní profylaktické a anti-recidivy lék na lupénku.
 • Olej z příček vlašského ořechu. Obsahuje fenol kyselina uhličitá a kumariny, které dávají oleje v antimutagenní a antibakteriální vlastnosti. Urychluje hojení, ulevit, je silný antioxidant.
 • Olej z lopuchu kořenů. V kompozici – třísloviny, hořkost, sitosterolu a stigmasterolu, mastných kyselin, esenciálních olejů. Lopuch obnovuje metabolismus, stimuluje regeneraci tkání, zlepšuje mikrocirkulaci.
 • propolis. Pryskyřice, enzymy, vosky. Propolis je lepkavá pryskyřičná látka: pyl, smísí se slinami včel. Obsahuje téměř kompletní sadu stopových prvků potřebných pro normální lidský život, má baktericidní účinek, inhibuje účinek prostaglandinů.
 • oleje:. Kukui matice, z hroznových jader, ostropestřec mariánský, dýňových semen
 • koncentrát: hřebíček, česnek, Lespedeza, kostivalu, Usnea, vlaštovičník
 • .

 • Tar, olej kámen, bobr tuk, včelí jed, betulin.

kapky PsoriControl

Psoriáza – systémové autoimunitní onemocnění. To znamená, že ovlivňuje nejen kůži, ale i periartikulární tkáně nehtové ploténky, které způsobuje zánět očí, plic, šlachy. Psoriáza nemůže být vyřešen pouze pomocí lokální aplikace.

READ  Tiny Gummy Slim na hubnutí - negativních komentářů, názorů, ceny, oficiální webové stránky

To bude pouze komplexní terapie. Za tímto účelem ve složitých PsoriControl byly zahrnuty kapky pro perorální podání.

V jejich složení:. Koncentrát uhynulých včel, ovoce kaštanu houby, rakytníku, hydrofilní extrakt parohů, a Olej ze žraločích jater a mnoho dalších složek rostlinného nebo minerálního původu,

Účinek komplexu PsoriControl

Každá lahvička ropy klesá a předá řízení výroby multi-level systém a mají certifikáty kvality. Samozřejmě, že pokyny olej lupénkou PsoriControl obsahuje složení, způsob použití a kontraindikace, ale dokud se získat prostředky, zastavit podrobně o způsobu jejího účinku a indikace k použití.

farmakologického účinku

 1. oslabuje hyperproliferace (zrychlené dělení buněk) pokožky, což je příčinou psoriatických plaků.
 2. zabíjí plísně a jiné patogeny.
 3. Snižuje zánětlivých projevů, má analgetický účinek.
 4. Intenzivně zvlhčuje pokožku, odstraňuje odlupující se, zmírňuje svědění.
 5. Zlepšuje mikrocirkulaci v periartikulární tkáni.

Indikace

 1. dermatózy různé etiologie.
 2. Psoriáza je běžné, ohýbací plochy, pustulární, nehtu.
 3. Psoriatická artritida.
 4. alergické vyrážky.
 5. demodikóza (zamoření se parazitní roztoče Demodex).
 6. Kůže houba onychomykóza.
 7. akné, komedony, podráždění, suchost kůže.
 8. OL>

  Návod k použití přípravku, kontraindikace

  olej PsoriControl. Použít tenkou vrstvu na postižené a okolím 2 krát denně, po dobu dvou týdnů.

  Drops PsoriControl. Průběh léčby – za měsíc, třikrát denně na lačný žaludek. Jedna dávka 10 kapek (zředěné ve vodě).

  Kontraindikace: věku do 7 let, přecitlivělost (alergie) do jedné ze složek komplexu

  .

  Kde koupit PsoriControl

  Chcete-li objednat originální kapky a olej PsoriControl opravdu na oficiálních stránkách výrobce. Použít pro průchod individuální léčbu lupénky. Po zpracování objednávky budou okamžitě odeslány na vámi uvedenou adresu.

  Pravost obdržených zboží lze ověřit pomocí kódu DAT, která je uvedena na obalu másla a kapky PsoriControl. Pro identifikaci postačí zadat kombinace čísel z nálepky na oficiálních stránkách společnosti. Obchody, sklady a centrální kanceláře se nachází v regionu Altai, přímo vedle příprava místo bylin.

  To nejen umožňuje vytvářet čerstvým, šetrných k životnímu prostředí surovin, ale také dělá původní olej PsoriControl za cenu levnější než analogů, protože všechny fáze od zakázky k realizaci reaguje s jednou společností.

  recenze o komplexním PsoriControl

  Alternativní pohled

  PsoriControl – BAD, s dobře zvoleném složení. Nic víc. PR-move s zázračný vzorec „inteligentních buněk“, které lze identifikovat poškozené epidermis ho zničit, a pak vyplňují prázdný prostor se zdravými buňkami, které jsou určeny pro velmi naivních lidí.

  Pokud taková studie byla úspěšná, nyní na základě získaných látek byla v plném proudu ve vývoji léků proti rakovině. Mimochodem, tento „kachna“ vznikl nikoliv na prázdném místě. Řada lidí, po běhu PsoriControl opravdu byl zaznamenán křížení psoriázou stacionární fázi regresivní. Řekněme, že každý čtvrtý cítil skutečné zlepšení. Hodně z toho, nebo ne, můžete být soudcem.

  Tento článek je nedostatek doporučení pro léčbu lupénky, dokonce popis oleje PsoriControl bude užitečné pro vás, protože všechny komponenty jsou v něm zahrnuty, mají antipsoriatika akci. Přejeme Vám hodně štěstí při hledání samotných nástrojů, které vám usnadní život!

Anežka Marešová
About Anežka Marešová 137 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.