Silane Guard – tekuté sklo, názory, komentáře, cena, kde koupit,

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

font> & nbsp;

V složek Silan Willson stráže na bázi polymerů Milanovich může poškodit zdraví.

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

Při práci držet se základních pravidel osobní bezpečnosti:

1. Ošetření musí být provedeno venku nebo v dobře větraných prostorách.
2. Všechny operace týkající se uplatňování provádět pouze s ochrannými rukavicemi. Sims 3. Nevystavujte silan stráž na exponované kůže a oblečení. -Li, aby se zabránilo toto propadlo, okamžitě omyjte zasažené místo vlažnou vodou.

Obecné pokyny Silan Guard

Neotvírejte předem! Když únik – ztratí své vlastnosti

.

ppe bright coe up1 1 Silane Guard  tekuté sklo, názory, komentáře, cena, kde koupit, Léčba by měla být pouze povrch aplikován nátěr.

nesmí aplikovat kompozice na skle, chrom výrobky, pryžové těsnění, části nenatřené plastu.

Veškeré práce se provádí s použitím čisté koženým hadříkem (z mikrovlákna).

uzavřených obalech uložených v temnu při teplotě do +40 ° C ve svislé poloze.

Dodržujte časových intervalů!

Pružina / podzim ve stínu (10 ° C až 20 ° C).

 • Doba polymerace je 10 minut.
 • Time otřete do 5 minut.

ppe keybord brekft crey1 Silane Guard  tekuté sklo, názory, komentáře, cena, kde koupit, Letní ve stínu (20 ° C až 35 ° C).

 • Doba polymerace je 5 minut.
 • Čas stírání – 3 minuty

.

Nepoužívejte na horké povrchy a na přímém slunci!

Zimní na slunci (méně než 10 ° C).

 • Doba polymerace – 15 min.
 • Time otřít 10 minut.

nenanášejte při nízkých teplotách!

ovládat vůz v částech

 1. Dveře (boční povrch)
 2. kapuce
 3. Střešní
 4. Kufr a zadní část vozu.
 5. OL>
  Aplikace

  Technologie Silan Guard

  Po zpracování, pevnost povlaku se zvyšuje přímým slunečním světlem. Kapalina je určena pro jedno použití. Odtlakování lahvičky je kompozice nepodléhá dlouhodobému skladování.
  Po zpracování se doporučuje, aby umývání po dobu 1 týdne. Za týden si můžete umýt auto i v automatické myčce. V budoucnu, stačí navštívit myčku.
  Po ošetření nepoužívejte abrazivní polsky. V případě použití abrazivní vosku je nutné použít znovu silan stráž.
  efekt nebude dosaženo, pokud se nechá zaschnout po dlouhou dobu, aniž by stírání.

  Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

  Fotografie / videa na původní nastavenou SG

  chci podělit osobní zkušenost s japonskou Vodní sklo Silan stráže. Při zpracování těla zaznamenané kamerou stav laku před nanesením povlaku, a poté, co se zjistit skutečnou účinnost přípravku. Všechno, co bylo provedeno v souladu s pokyny (přišel v soupravě).

  Tak, jak je doporučeno v návodu, jel do myčky, aby provedla důkladné čištění těla. Využilo službu – odstranění z těla asfaltu a dehtu. Moje auto není starý (2 roky), takže není zapotřebí moc příprava a předběžné hluboké leštění. Máte-li kámen čipy, pak budete muset vyčistit a malovat.

  Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

  Po vyčištění opustil stroj přes noc, čímž se získá úplně suchý. Absolutně čistý a úplně suchý povrch je nejdůležitější podmínkou úspěšného použití japonských leští.

  ppe juice ppe beverge1 1 Silane Guard  tekuté sklo, názory, komentáře, cena, kde koupit, Následující den a druhý stupeň! V noci tělo dokonale suché. I pečlivě otřít vlhkou utěrkou z mikrovlákna, ihned vytřete do sucha s jinou látkou. Filmoval jak LPK. Jak můžete vidět, tělo má drobné škrábance, drobné odíráním, vybledlé barvy.

  Doba zpracování strávené u garáží pod širým nebem, teplé podzimní počasí bylo možné. Teplota je +10 stupňů, bezvětří, žádné mraky. Manipulace na ulici v teplotách pod nulou není doporučeno výrobcem. Em>

  zpočátku identifikoval sekvenci potahování blatníky, dveře, kapota, střecha (rozdělené na dvě části), kufr. Nyní přichází do skleněné stráže hra silanu. Za prvé, spray prostředek důkladně protřepe několikrát. Pak se rovnoměrně a podélné pohyby aplikovat produkt na povrch speciální houbou (přišel v soupravě). Poté natřete složení na prvku, pečlivě sleduje, aby se zabránilo mezery vzniklé na nástroje je vizuálně vidět na těle. Stisknout nebo RUB není nutný.

  Jak se ukázalo, ošetření těla vozu tato část – nemůže být jednodušší! Je distribuován a raspolirovyvayut snadné. Měl jsem zkušenosti s používáním tekuté sklo sklo stráž, je to mnohem těžší raspolirovyvayut.

  Po ošetření složení všech částí těla v jedné vrstvě, prostředky (pouze objem 57 ml), byly o polovinu.

  Takže, pokud vše provést v určeném výrobcem technologie, jeden takový kontejner je dost pro léčení těla ve dvou vrstvách. Ale druhá vrstva může být aplikována pouze po alespoň jednu hodinu po prvním stírání.

  Leštěné a získat zrcadlo!
  Pak čekal 10 minut, aplikuje prostředek vyschly a začal utírat.

  Kompletní sada japonské pokrytí zahrnuty v tomto nejvíce speciální mikrovlákna. Raspolirovka provádí bez použití tlaku lehce. Pracoval s částí těla ve stejném pořadí, jako při použití kompozice.

  Celý proces nanášení tekutého skla mi trvalo asi dvě hodiny. Pracoval pomalu a opatrně. Účinek tohoto nezávislého obchodníka mě zapůsobil na 100%! Stroj je získal jasný vzhled, přejímané jako zrcadlo.

  Zobrazit fotografie před a po Silan gardy

  patrná v předchozím období škrábance, odřeniny není vidět. Nejsou! Moje auto bylo jako nové. je dosaženo cíle, tělo mé auto je velmi dobře chráněna před drobnými škrábanci, pavučiny, škrábance pevné mikrofilmů.

  Na videu, jsem se snažil dobře ukázat, výsledný zrcadlový efekt. A takový nádherný lesk po 1. vrstvy polského Silane stráže!

  jsem také zachycen na videu odpuzujícím filmem. Hydrofobní vlastnosti, že je opravdu skvělé. Jak bylo doporučeno, auto není promývá po dobu jednoho týdne. Během této doby se prach na těle fit rovnoměrně, ale déšť umyl její čistotě.

  Dovolte mi připomenout, že výrobce není doporučeno umýt auto po ošetření s tekutým sklem do 1 týdnů.
  film potřebuje, aby plně ztvrdnout, takže využít auto Po zpracování, ale bez dřezu!

  Po měsíci aktivního provozu stroje umýt, výsledek je stejný – i ona vypadá nádherně
  Jasné barvy, pěkné bot, žádné škrábance, žádné odíráním.. Bahno, voda apod okamžitě začíná tekoucí. Nyní je mnohem méně pravděpodobné, že jít do myčky, protože vůz zůstává čistý delší dobu.
  výsledek. Je to opravdu funguje perfektně japonský produkt, který šetří na auto a peněženku!

READ  Black Latte na hubnutí - recenze a cena, česká republika
Anežka Marešová
About Anežka Marešová 137 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.